Najlepsze oferty finansowe online.

Znajdź produkt, który spełni Twoje oczekiwania!

Rachunek firmowy - co należy wiedzieć?

27:09:2017 Firma Konta Porady

Rachunek firmowy to podstawowe narzędzie dla każdej jednoosobowej działalności gospodarczej oraz przedsiębiorstwa. Samo otwarcie konta firmowego okazuje się wcale nie łatwą sprawą. Dobrze dobrana oferta rachunku firmowego może przynieść dodatkowe oszczędności oraz usprawnić codzienne funkcjonowanie firmy. Dlatego też, warto porównać propozycje banków, aby wybrać najlepszy rachunek dla swojego biznesu.

Kredyt dla firm - co zrobić jeśli potrzebujesz gotówki na rozwój

07:06:2023 Finanse firmowe Firma

Jeśli jesteś właścicielem firmy i chcesz rozwinąć swoje przedsiębiorstwo, to możesz mieć problem z brakiem wystarczających środków. Kredyt dla firm może być dobrym rozwiązaniem dla Ciebie.

Gdzie szukać kredytu na działalność

22:06:2023 Firma Finanse firmowe

Wiele działalności związanych z usługami lub handlem internetowym wymaga dużych nakładów finansowych, szczególnie w początkowej fazie tworzenia firmy. Jeśli masz taką potrzebę i szukasz kredytu na finansowanie prowadzenia działalności, jest kilka aspektów, którymi powinieneś się kierować.

Czym charakteryzuje się dobre konto firmowe

04:08:2023 Firma Finanse firmowe

Konto firmowe to dogodny sposób na zarządzanie i inwestowanie środków przedsiębiorstwa. Może ono być nie tylko narzędziem do zarządzania przelewami, ale także do oszczędzania i zwiększania  zysków na różnego typu usługach i produktach bankowych.

Leasing osobisty i dla firm

09:08:2023 Finanse firmowe Firma

Leasing jest popularnym rozwiązaniem finansowym dla osób fizycznych i przedsiębiorców. Pozwala on wygodnie i opłacalnie nabyć samochód czy inny sprzęt. Można go podzielić na dwa rodzaje - osobisty i dla firm.