Najlepsze oferty finansowe online.

Znajdź produkt, który spełni Twoje oczekiwania!

Kod polecający Santander Bank - jak otrzymać 500zł mając konto Santander

16:08:2023 Porady Konta

Santander Bank kusi nowych klientów promocją, w której każda osoba zakładająca nowe konto osobiste w banku może otrzymać do 300zł w gotówce na konto, i, dodatkowo, bon na 100zł na zakupy w sieci sklepów Biedronka.

Wystarczy tylko założyć konto, zaznaczyć odpowiednie zgodny i wypełnić warunki promocji „Załóż konto i zyskaj bonusy”.

 

Program poleceń Santander Bank - dodatkowe 100 zł za każdego poleconego

Ale okazuje się, że ta atrakcyjna oferta skierowna do nowych klientów nie jest jedyną, dzięki której możemy uzyskać dodatkowe środki od banku. Każdy klient Santander Bank może wziąć udział w promocji / akcji „Polecam mój bank”. Korzystając z programu rekomendacji banku Santander, podając kod polecający i wprowadzając nowych klientów do Santander Bank, może zdobywać nagrody. I tak do wyboru (do wyboru bo sami mamy możliwość wybrania „prezentu”) mamy e-bony do Zalando, Biedronki, RTV Euro AGD lub Decathlon o wartości 100zł, lub 4 bielety do sieci kina CinemaCity.

 

 nagrody programu polecajacego Santander Bank

 

Kod polecenia w Santander - jak to działa

Aby wziąć udział w programie, wystarczy zalogować się na swoje konto w Santander Bank i postępować zgodnie z instrukcjami, aby polecić złożenie konta znajomym i członkom rodziny. Gdy otworzą oni konto, podadza kod poelcający Santander i spełnią niezbędne wymagania, i poleceni i polecający , czyli Ty, otrzymacie kupony.
Promocja dotyczy także nowych klientów Santander Bank. To znaczy jeśli założyłeś konto w Santander Bank, możesz podać w programie poleceń specjalny kod polecający, osoby która Ci poleciła konto i Ty również otrzymujesz nagrodę.

 

Jeśli nie masz kogoś kto mógł polecić Ci konto Santander skorzystaj z tego naszego sprawdzonego i działającego kodu polecającego - 6SGSUQ . Podaj go na stronie „Program poleceń” i ciesz się nagrodą.

 

Dodatkowe pienądze dla każdego.

Tak, nagroda przysługuje zarówno osobie polecającej, jak i poleconej. Korzyść z kodu polecającego jest więc dla obu stron!

 

Polecenia i zarobek równiez dla klientów biznesowych

Dodatkowo, jak sprawdziliśmy, kod polecający mogą tez generować klienci biznesowi Santander Bank. Więc ich też dotyczy Program poleceń. A przecież każdy nowy klient firmowy, zakładając konto, może zyskać aż do 2200zł !

Jeśli więc prowadzisz działalność i szukasz konta biznes - warto zastanowić się nad założeniem konta firmowego w Santander Bank i cieszyć się dodatkowymi środkami z poleceń.  A jeśli juz masz konto - nic tylko polecać. 

 

Ile, w sumie, można zarobić za polecenia w Santander?

Promocje dla nowych i aktualnych klientów Santandera wyglądają więc bardzo arakcyjnie. W każdym miesiącu klienci mogą polecić i odebrać aż 5 nagród za 5 zaproszonych osób. W ten sposób zapewnić sobie dodatkowe 500 zł miesięcznego przychodu.

 

Nie przegap tej okazji, aby zdobyć nagrody, pomagając swoim bliskim odkryć korzyści płynące z bankowości w Santander.